11. ročník Svatomartinského trhu ve Vizovicích

Zveme vás na 11. ročník Svatomartinského trhu ve Vizovicích! Již tradiční oslava sv. Martina proběhne v sobotu 13. listopadu od 9:00 hod v prostorách Státního zámku Vizovice. Po loňském 10. online trhu se letos konečně setkáme na živo.

Jako každým rokem bude hlavním bodem programu příjezd sv. Martina na bílém koni. Těšit se můžete také na žehnání vína, vystoupení cimbálové muziky Vizovský Juráš či divadelní představení ÚDiFu – Úžasného divadla fyziky. Na odpolední část programu je připraveno hudební vystoupení. Celým dnem vás bude provázet moderátorka Hana Srncová. 

Na našem trhu budou místní producenti prezentovat své výrobky, k zakoupení budou mimo jiné cidery, vína, frgály, trdelníky, bio bylinné výrobky, dřevěné hračky, perníky a spoustu dalšího. Na místě bude k mání také občerstvení. V prostorách Galerie Mariette bude připravena ukázka řemesel, a to tradiční zdobení perníků, výroba vizovického pečiva, práce na kolovratu a výroba vánočních ozdob. Během celého dne budete moci navštívit také komentovanou prohlídku zámecké čokoládovny. Děti se mohou mimo jiné těšit také na soutěže a dílničky. 

Zapište si tedy datum 13. listopadu do svých kalendářů, budeme se na vás těšit! Vstup je volný. Bezpochyby zde nasytíte všechny své smysly a budete ještě dlouho vzpomínat. Akce se koná pod  záštitou ministra zemědělství Miroslava Tomana.