Festival IQ Play ve Vizovicích!

Malí i velcí si budou hrát s chytrými hračkami, ve Vizovicích se chystá putovní Festival IQ Play. Na akci budou k vidění, ale hlavně k vyzkoušení chytré hry a hračky, které baví a zároveň rozvíjí kreativitu a logické myšlení. Festival IQ Play se bude konat v Domě kultury Vizovice a otevřeno bude od 12. do 14. května, denně od 8 do 18 hodin. 

Sál Kulturního domu se promění v různé herní zóny. Největší část budou tvořit deskové a společenské hry velkých českých i zahraničních výrobců. Je připraveno také mnoho novinek. Kreativita bude podpořená velkým množstvím nejrůznějších stavebnic. Zajímavostí budou chytré hry pro úplně nejmenší děti a také robotické hračky.

 „Od té doby, co se Festival stal putovním, se s akcí setkávají děti na různých místech České republiky a nyní se moc těšíme do Vizovic. Tzv. chytré hračky podporují u dětí kreativitu, představivost, logické a strategické myšlení a jemnou motoriku. Akce bude ukázkou přímé podpory technického vzdělávání a rozvoje logického myšlení, která u těch nejmenších začíná právě hrou s těmito vzdělávacími hrami. Těší mne, že se na akci návštěvníci seznámí s chytrými hračkami od výrobců z celé republiky. I letos chystáme také hodně novinek, po kterých v průběhu roku pátráme,“ doplnila Věra Stojarová z Inspirace Zlín.

Vstupné: zdarma

Otevírací doba: denně od 8 do 18 hodin

Organizátorem Festivalu IQ Play je MAS Vizovicko a Slušovicko, o.p.s. ve spolupráci s Domem Kultury Vizovice.

Realizátorem Festivalu IQ Play je organizace Inspirace Zlín z. s.