Kampaň obyčejného hrdinství!

Připojte se k nám do Kampaně obyčejného hrdinství 2021 a splňte s námi až devět eko výzev! 

Cílem této kampaně je ukazovat si, co je v našich silách, a proč je důležité dělat správné věci. Tato kampaň sice nezastaví klimatické změny, ale ukáže nám, že my sami můžeme změnit své chování a odlehčit planetě Zemi – a přitom nás to bude bavit!

Jak tento projekt probíhá? V týdnu od 19. dubna do 23. května budeme postupně plnit ekologické výzvy stanovené v deníčku (výzvy můžete plnit samostatně a nebo se držet našeho harmonogramu, který budeme zveřejňovat na Facebooku a Instagramu). Deníček si můžete stáhnout ZDE. Jeden deníček může vést buď jednotlivec nebo skupina (parta kamarádů, rodina). Do jednotlivých výzev vepisujete své výsledky a po jejich dokončení nám vyplněný deníček pošlete na email edita.nezvalova@masvas.cz. Deníček prosím vyplňujte přímo v dokumentu a zasílejte jeho elektronickou verzi. Nevíte-li si rady s jeho vyplněním, můžete si přečíst NÁVOD nebo nás kontaktujte a rádi vám poradíme. 

Jaké výzvy nás čekají? Zasaď rostlinu, využívej ekodopravu, buď venku, udělej něco pro ostatní, zastav letákovou epidemii, sniž spotřebu vody v domácnosti, jez zdravě a ekologicky, šiř informace a poslední výzva je den pro sebe. Rozhodli jsme se zapojit do všech výzev, ale je pouze na Vás, zda některé vynecháte. Není třeba účastnit se všech.

Abychom Vás motivovali k účasti, vyhlašujeme soutěž! Z doručených vyplněných deníčků vybereme toho nejaktivnějšího hrdinu či hrdinku a odměníme jej dětskou hrou V kostce! Svět. Tak stahujte své deníčky a připravte se na pondělí 19. dubna, kdy začneme plnit všechny výzvy! Můžete se k nám připojit také na našem Facebooku, kam budeme přidávat texty jednotlivých výzev a můžete nám do komentářů přidávat vlastní poznatky či fotografie. Budeme se těšit!

Tým MAS VaS