Snídaně se starosty

Ve středu 6. 12. 2023 proběhla v Komunitním centru ve Vizovicích již pátá „Snídaně se starosty“. Ta i letos probíhala formou bohatého rautu, včetně malých dezertů „Od Srdéčka“ z Kašavy. Všichni zúčastnění zástupci našich partnerských obcí se tedy nejenom dobře nasnídali, ale během dopoledních hodin se z úst pana ředitele Elšíka dozvěděli i novinky z naší místní akční skupiny a informace k nově vyhlášeným výzvám z IROP a OPTAK, paní Ponížilová hosty informovala o realizovaných a plánovaných aktivitách z programu Zaměstnanost+. Následovala krátká přednáška pana Štacha ohledně novinek k připravované výzvě SP SZP.  

Po malé pauze nás navštívili pan Mgr. Oldřich Vávra, zástupce Středního článku podpory škol a jejich zřizovatelů, který účastníky seznámil s možnostmi využití podpory této organizace, jejíž je koordinátorem za Zlínský kraj.  Jako další bod programu byly informace z Městského úřadu Vizovice z odboru přestupkového a sociálního, a také o nově zřizované městské policii.

Programu završila prezentace paní starostky Zábojníkové z Neubuze, která se pochlubila fotkami a zážitky z exkurze po Irsku.

Celá snídaně se nesla v přátelském duchu a všichni se těšíme na další vzájemné spolupráce.